Asmeninė Faberlic konsultanto svetainė | Oficiali Faberlic Konsultantų sveitainė www.faberlic.com
girl
Asmeninė Faberlic konsultanto svetainė | Oficiali Faberlic Konsultantų sveitainė www.faberlic.com

LAKONIŠKO IR STILINGO ĮVAIZDŽIO PASLAPTIS

Žavesys – tai ne firminių daiktų, brangių aksesuarų ir madingų atspalvių gausa. Tai sugebėjimas sukurti unikalų įvaizdį iš įprastinio garderobo ir tuo pačiu likti nepakartojama! Kaip su mažiausiomis išlaidomis pasiekti tobulumo?

1. Žinokite saiką
Puoškite klasikinius siluetus nedideliu kiekiu aksesuarų, bet rinkitės juos labai atidžiai. Diržas, idealiai derantis su sagų spalva, elegantiški karoliai su nedideliu ryškiu akmeniu, parinktu pagal manikiūro spalvą arba atsainiai parišta plona šilkinė skarelė – tik vienas iš šių sėkmingų derinių vienu metu gali būti naudojamas.

2. Naudokite ryškias detales.
Spalvinis akcentas gali būti bet kurioje vietoje: ryškios lūpos, neįprastas manikiūras, kontrastingas diržas, masyvus žiedas. Kad priemonė būtų efektyvi, svarbu išryškinti vienintelę įvaizdžio detalę, kitas paliekant neutraliomis.

3. Laikykitės tradicijų – dabar tai retenybė
Klasikiniai sprendimai nebūna nuobodūs, kai jie būna padaryti pagal visas taisykles! Atkurkite vaizdus iš romantiškų 60-tųjų arba didingų 70-tųjų, pasinaudokite senomis nuotraukomis ar peržiūrėkite mėgstamą kino filmą – autentiškumas ir šiuolaikinių priedų visiškas nebuvimas sukurs tikrai nepakartojamą jūsų įvaizdį.

4. Naudokite asmeniškai jums neįprastus derinius
Naudokite naujus stilius, tinkančius jūsų figūros tipui. Tik viena kitokio, negu visos kitos, silueto jūsų suknelė gali tapti jūsų nenuobodaus įvaizdžio pagrindu. Venkite perdėtos apdailos, dažniau naudokite pagrindinius modelius.

5. Kaitaliokite aromatus
Atkreipkite dėmesį į kvepalų garderobą – aromatas, netgi lengvas ir neįkyrus geba visiškai pakeisti įvaizdžio suvokimą, pavyzdžiui, griežtą paversti romantišku.

5 PRIEŽASTYS ATSISAKYTI SALONINIO MANIKIŪRO

Daryti manikiūrą salone ar namuose savarankiškai? Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo jūsų laisvo laiko, biudžeto ir jūsų kūrybinio potencialo.
Ir vis dėlto manikiūras, kurį pasidarėte pati – tai ne tik kosmetinė procedūra. Tai priežastis didžiuotis savimi!
1. Tik jūs žinote savo nagų ypatumus
Kokie tie ypatumai? Linkis, tvirtumas, polinkis skylinėti ir sluoksniuotis. Netgi labiausiai patyręs meistras iš pirmo žvilgsnio nenustatys, kaip darbuotis žnyplėmis ir dilde, kad nepažeistų nagų ir suteiktų jiems idealią formą bei ilgį.

2. Nagus galima ramiai išdžiovinti.
Namuose nereikės jais liesti piniginės ar palto rankovės. Netgi naudojant profesionalias džiovyklas, pradžioje manikiūras labai lengvai pažeidžiamas ir jūsų žygis pas madingą meistrą gali baigtis mini tragedija.

3. Puikus pretekstas pabūti kartu su geriausia drauge.
Manikiūras – viena iš tradicinių moterų laisvalaikio formų. Tik moterys moka rūpinimąsi savimi paversti priežastimi susitikimui ir suderina nuoširdų pokalbį su grožio procedūromis.

4. Minimali infekcijos rizika.
Netgi labai brangūs salonai negarantuoja, kad jūsų nesužeis. Tokie nemalonumai namų sąlygomis ir naudojantis asmeniniais instrumentais dažniausiai nesukelia jokių nemalonių pasekmių.

5. Ideali lako danga – tai nesudėtinga.
Atidžiai padengti nagus laku nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti. Tiesiog trys judesiai teptuku – vienas per vidurį ir du kraštuose – idealiai nudažys nago plokštelę. Prieš tepant laką, nuriebinkite nagus, o odą aplinkui – priešingai, patepkite kremu ir lako taškeliai ant odos nesilaikys!

NAMŲ BIURAS –EFEKTYVUMO PASLAPTIS

Dirbant namuose, jūs taupote brangų laiką ir jėgas bendravimui šeimoje. Bet kuriam naujokui, pradedančiam atprasti nuo biuro dienotvarkės, paaiškėja pagrindinė visų laisvai samdomų darbuotojų problema – išskaidytas dėmesys.

Laisvai samdomas darbas (taip pat ir galimybė užsidirbti Faberlic) – tai laisvas grafikas ir galimybė laisvai planuoti savo gyvenimą nesilaikant biuro taisyklių. Viskas jūsų rankose ir daug kas priklauso nuo sugebėjimo išlaikyti darbo nuotaiką. Taigi, kas yra svarbu asmeniniam efektyvumui.

1. Idealus variantas – dirbti atskirame kambaryje arba bent jau atskirtoje kambario vietoje, kur jums niekas netrukdytų. Pagalvokite, kaip susitvarkyti darbo vietą – visa, kas būtina, turi būti po ranka, o visa, kas nereikalinga – pašalinta. Ant darbo stalo turėtų būti tik tie daiktai ir dokumentai, kurie jums reikalingi dabar.

2. Pasirūpinkite technine baze, kad jūsų didžiųjų planų netrukdytų technikos gedimai. Internetas turėtų būti greitas ir patikimas. Reguliariai rūpinkitės savo kompiuteriu ir atnaujinkite dažniausiai naudojamas programas. Šios išlaidos yra visiškai pateisinamos.

3. Veiksmingam kai kurių užduočių vykdymui padeda muzika, bet tik lengva, foninė, be žodžių ir užvedančio ritmo. Pasilikite savo mėgstamas kompozicijas vakaro arba pietų poilsiui, dabar garsai jūsų kambaryje – tai darbo įrankis, o ne laisvalaikio elementas.

4. Kartai būna, kad darbo nuotaikos tiesiog nėra. Tokiu atveju geriau atitrūkti – trumpai, bet pilnavertiškai. Palikite darbo vietą, padarykite ką nors naudingo namuose arba pasivaikščiokite artimiausiame parke – vienu ar kitu būdu pusvalandžiui pamirškite savo darbą. Po tokios pertraukėlės įkvėpimas būtinai sugrįš.

5. Pradėkite dieną nuo paties nemaloniausio darbo. Kažkam nelengva tvarkyti susikaupusį paštą, kažkam – bendrauti su nemaloniais klientai, kažkam – rengti ataskaitas. Bet tai turi būti padaryta per pirmąsias dvi valandas! O tada visą likusią dieną galima mėgautis atlikus būtiną pareigą.

6. Net jeigu pavyksta puikiai organizuoti darbo vietą, verta reguliariai kažką pakeisti – perstatyti baldus, pasikabinti mėgstamus paveikslus ir nuotraukas, pakeisti savo padėtį darbo vietoje. Dažniau pasidarykite sau mini atostogas, bet tuomet laisvą laiką vykstant pas giminaičius ar vaikštant parke, skirkite darbui. Išnaudokite galimybes, kurių neturi biuro darbuotojai – savarankiškai planuoti ne aštuonias, o 24 valandas per parą.

7. Kai darbo labai daug, svarbu jį atlikti etapais. Tuo pat metu nespręskite keleto užduočių. Principas „vieną uogą skinu, į kitą žiūriu ir dar trečią matau“ čia netinka. Nebent jūs turite fenomenalių Julijaus Cezario sugebėjimų.

8. Nesunkūs fiziniai pratimai aktyvina smegenų darbą. Jeigu jums nereikia per visą miestą skubėti į darbą, tai nereiškia, kad galima visą dieną praleisti tarp keturių sienų, atsitraukiant tik pasimaitinti ir pamiegoti. Keletą kartų per dieną padarykite mankštą, pabėgiokite.

9. Nekaupkite smulkių darbų. Jeigu užduočiai įvykdyti reikia ne daugiau penkių minučių – atlikite ją tuojau pat.

10. Rūpinkitės savo išvaizda. Chalatas ir šlepetės – aplaidumo požymis, mažinantis jūsų darbo efektyvumą. Drabužiai turėtų atitikti profesiją, o batai geriau su raišteliais, kad nekiltų pagundų prigulti ir pasnausti ant sofutės.

11. Svarbu paaiškinti namiškiams, kad jūs, nors ir esate šalia, bet vis dėlto esate užsiėmęs. Ir nereikia jūsų trukdyti nuoširdžiais pokalbiais ar nurodymais. Darbas ir asmeninis gyvenimas neturi susipinti, nes tada jūs dirbsite ištisą parą, o efektyvumas bus mažas.

12. Jeigu jums laisvadienis, t.y. diena, kai jūs nusprendėte pailsėti – nedirbkite. Laisvadieniai – akivaizdus biuro darbo pliusas, bet ir jūs neatimkite iš savęs šio malonumo.

13. Žiūrėkite į priekį! Tai ne gimnastika akims, nors be jos irgi neapsieisite. Kalba eina apie karjeros perspektyvas, atsiveriančias jums kiekvieną dieną. Darbo grafike skirkite laiko mokymuisi – po nedaug, bet nuolat ir jūsų darbas taps lengvesnis ir efektyvesnis.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip išeiti iš biuro ir dirbti sau, registruojantis Faberlic.

i18n: Contact

Skype Me™!